lek. Jadwiga Małek

diabetolog, pediatra

Absolwentka Wydziału Lekarskiego UJCM w Krakowie (dyplom uzyskany w 2004 roku), specjalista pediatra (tytuł uzyskany w 2011 roku), specjalista diabetolog (tytuł uzyskany w 2016 roku). Członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

W latach 2005- 2011 pracowała jako asystent w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, a w latach 2011 – 2020 jako starszy asystent w Klinice Endokrynologii Dzieci i Młodzieży Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe.
Poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i kursach w zakresie pediatrii i diabetologii.
Jako jeden z nielicznych diabetologów w Małopolsce zajmuje się leczeniem cukrzycy typu 1 u dzieci i młodzieży (w tym osobistymi pompami insulinowymi).
W kręgu jej szczególnych zainteresowań leży leczenie cukrzycy typu 1 u dzieci i dorosłych.

 • ikona - Diabetologia

  Diabetologia

  Diagnostyka i leczenie cukrzycy u dzieci i dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem cukrzycy typu 1, diagnostyka i leczenie zaburzeń gospodarki węglowodanowej...

  Czytaj dalej
 • ikona - Pediatria

  Pediatria

  konsultacje wspierające rozwój dziecka zdrowego oraz dotyczące żywienia

  Czytaj dalej